Walther Gsp . 32 S&w egy Maroklőfegyver, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon.
Az árösszehasonlításban 12 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 166 000 Ft és 1 379 990 Ft között mozognak.
Walther Walther Gsp . 32 S&w - Árösszehasonlítás és Vélemények
Walther
Aktuális ár
210 000 HUF
Ismeretlen • Frissítve 2026. ápr. 23. 16:55
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Walther GSP .22LR
Walther GSP váltószett .32 SWL – sportpisztoly kiegészítő
Legalacsonyabb ár
166 000
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
VA
(Jelenlegi termék)
Ismeretlen
210 000
HUF
—
Walther GSP .32 SWL + .22 LR váltószett – klasszikus sportpisztoly
Készleten
350 000
HUF
Walther GSP 500 Expert .22 LR váltócső szett
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
649 990
HUF
Walther GSP 22 Expert ,22 Lr. Maroklő . Sport Fa Markolat 2371500
Készleten
941 000
HUF
Aranysörét
Walther GSP500 .22lr Sportpisztoly Revolver, maroklőfegyver
Készleten
1 080 000
HUF
Walther GSP500 .22lr Sportpisztoly
Rendelje meg, értesítjük mikor kapja meg!
1 129 990
HUF
Walther GSP500 Rapid Fire .22lr Sportpisztoly
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
1 379 990
HUF
Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Walther |
| Kaliber | .22 LR |
| Tár kapacitás | 6 |
| Csőhossz | 123 mm |
| Teljes hossz | 300 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Súly | 1000 g |
| Irányzék | Optic ready |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Évjárat | 1 |
| Leírás | Kitűnő szórás képpel rendelkező Walther GSP .32-es váltócsövemet eladásra kínálom 2db tár kiséretében. 210E Ft +36302290186 |
| Műszaki vizsga | 2026-03-11 |
V
Ártörténet
Vadászaprò • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 210 000 HUF
Max 210 000 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
210 000 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 8. 20:36
Első megfigyelés: 2026. ápr. 8. 20:36