Cz P09 egy Maroklőfegyver, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert Polymer váz és 15 lőszeres tár jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 7 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 230 000 Ft és 350 000 Ft között mozognak.
CZ Cz P09 - Árösszehasonlítás és Vélemények
CZ • Szekrénytáras
Aktuális ár
230 000 HUF
Ismeretlen • Frissítve 2026. ápr. 1. 16:55
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: CZ P-09 9mm
CZ P-09 öntöltő pisztoly
Legalacsonyabb ár
282 000
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
VA
(Jelenlegi termék)
Ismeretlen
230 000
HUF
— Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | CZ |
| Kaliber | 9mm |
| Tár kapacitás | 15 |
| Csőhossz | 95 mm |
| Teljes hossz | 95 mm |
| Súly | 1 g |
| Váz anyaga | Polymer |
| Irányzék | Optic ready |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Évjárat | 2021 |
| Leírás | Üdvözletem eladó egy cz p09 pisztoly.Cserelve lett benne nehany rugo(M-carbo szett)hogy konnyebb es jobb legyen a sütése, természetesen a gyari rugok is megvannak. Cserélhető marokpanellal. Teljesen sérülésmentes, nagyon vigyáztam ra. 2370 lövés számal.Gyari dobozaban 2 tárral. Helyileg KOMLÓ. TEL:06309213040. |
| Műszaki vizsga | 2031-08-17 |
V
Ártörténet
Vadászaprò • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 230 000 HUF
Max 230 000 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
230 000 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 1. 16:55
Első megfigyelés: 2026. ápr. 1. 16:55