Alfa Proj 6" Revolver Stainless . 357 Magnum/3... egy Maroklőfegyver, .357 MAG kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert Steel váz és 6 lőszeres tár jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 2 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 315 000 Ft és 649 990 Ft között mozognak.
Alfa Alfa Proj 6" Revolver Stainless . 357 Magnum/3... .357 MAG - Árösszehasonlítás és Vélemények
Alfa • .357 MAG • Forgótáras
Aktuális ár
315 000 HUF
Ismeretlen • Frissítve 2026. ápr. 1. 16:55
Gyártó
Alfa
Csehország
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Alfa Proj 640 .357 MAG
Alfa Steel Carbine 357/38Spec.
Legalacsonyabb ár
649 990
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
VA
(Jelenlegi termék)
Ismeretlen
315 000
HUF
— Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Alfa |
| Kaliber | .357 MAG |
| Tár kapacitás | 6 |
| Csőhossz | 306 mm |
| Teljes hossz | 734 mm |
| Súly | 2290 g |
| Váz anyaga | Steel |
| Irányzék | Adjustable |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Évjárat | 2017 |
| Leírás | Kihasználatlanság miatt eladö szeretett revolverem.Újszerű, nagyon szép állapotban.Alig használt, pár száz lövés van benne.A gumimarkolatot lecseréltem erre az esztétikus fa modellre, amitől nagyon kézre áll. Pontlövèszetre remek választás, nagyon pontos. Műszaki érvényesség: 2027.09.05 Természetesen csak engedèlyre. Bóna Miklós Sopron 06702068951 |
| Műszaki vizsga | 2027-09-05 |
V
Ártörténet
Vadászaprò • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 315 000 HUF
Max 315 000 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
315 000 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 1. 16:55
Első megfigyelés: 2026. ápr. 1. 16:55