Cz 75 B Szán egy Maroklőfegyver, 9mm kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert DA/SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 2 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 90 000 Ft és 242 000 Ft között mozognak.
CZ Cz 75 B Szán 9mm - Árösszehasonlítás és Vélemények
CZ • 9mm
Aktuális ár
90 000 HUF
Ismeretlen • Frissítve 2026. ápr. 1. 16:55
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: CZ 75 B 9mm
CZ 75B Two-Tone
Legalacsonyabb ár
242 000
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
VA
(Jelenlegi termék)
Ismeretlen
90 000
HUF
— Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | CZ |
| Kaliber | 9mm |
| Működési elv | DA/SA |
| Tár kapacitás | 16 |
| Csőhossz | 114 mm |
| Teljes hossz | 206 mm |
| Magasság | 138 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Súly | 1000 g |
| Váz anyaga | Steel |
| Irányzék | Fixed |
| Elsütési erő | 2000 g |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Leírás | CZ 75 B Szán 9mm Luger Tel.: 06 20 959 6253 |
V
Ártörténet
Vadászaprò • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 90 000 HUF
Max 90 000 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
90 000 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 1. 16:55
Első megfigyelés: 2026. ápr. 1. 16:55