RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM GRÜN ANODIZED1/2"-28 egy Maroklőfegyverek, .22 LR kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert Polymer váz és 10 lőszeres tár jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 11 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 379 990 Ft és 463 000 Ft között mozognak.
Ruger RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM GRÜN ANODIZED1/2"-28 - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • .22 LR • RUGER Kiskaliberű pisztolyok
Aktuális ár
424 759 HUF
Rendelje meg, értesítjük mikor kapja meg! • Frissítve 2026. ápr. 1. 16:05
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Ruger Mark IV 22/45 Lite .22 LR
Ruger Mark IV 22/45 Lite, zöld .22LR
Legalacsonyabb ár
379 990
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
(Jelenlegi termék)
Rendelje meg, értesítjük mikor kapja meg!
424 759
HUF
—
RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM ROT ANODIZED1/2"-28
Rendelje meg, értesítjük mikor kapja meg!
424 759
HUF
RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM 1/2"-28
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
424 759
HUF
Ruger Mark IV 22/45 Lite Pezsgő 43955 , 22Lr 4,40" cső 10+1 lőszeres tár ÚJ
Készleten
435 000
HUF
Ruger Mark IV 22/45 Lite Kobalt Davidson , 22Lr 4,40" cső 10+1 lőszeres tár ÚJ
Készleten
460 000
HUF
Ruger Mark IV 22/45 Lite FDE Cerakote , 22Lr 4,40" cső 10+1 lőszeres tár ÚJ
Készleten
460 000
HUF
Ruger Mark IV 22/45 Lite kék színű Új , 22 Lr. Maroklőfegyver 24482440
Készleten
463 000
HUF
Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Ruger |
| Kaliber | .22 LR |
| Tár kapacitás | 10 |
| Csőhossz | 10 mm |
| Teljes hossz | 4 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Súly | 709 g |
| Váz anyaga | Polymer |
| Irányzék | Adjustable |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM GRÜN ANODIZED1/2"-28 |
| Fegyver típus | RUGER Kiskaliberű pisztolyok |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 22LR |
| priceValidUntil | 2027-04-01 |
| Product name | RUGER Mark IV PISZTOLY 22/45 LITE .22 LR 4,4"/11,18 CM GRÜN ANODIZED1/2"-28 |
| productId | VVL-HR13543916 |
| SKU | VVL-HR13543916 |
Ártörténet
M3 Vadászbolt • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 424 759 HUF
Max 424 759 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
424 759 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 1. 16:05
Első megfigyelés: 2026. ápr. 1. 16:05