Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt egy Maroklőfegyverek, .45 Colt kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 6 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 634 538 Ft és 658 417 Ft között mozognak.
Ruger Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt .45 Colt - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • .45 Colt • RUGER revolverek
Aktuális ár
634 538 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Frissítve 2026. ápr. 23. 16:22
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Ruger Vaquero .45 Colt
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
Legalacsonyabb ár
634 538
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
(Jelenlegi termék)
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
—
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero SASS Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
658 417
HUF
Ruger Vaquero Bisley Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
658 417
HUF
Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Ruger |
| Kaliber | .45 Colt |
| Működési elv | SA |
| Tár kapacitás | 6 |
| Csőhossz | 140 mm |
| Teljes hossz | 295 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Súly | 1134 g |
| Váz anyaga | Steel |
| Irányzék | Fixed |
| Elsütési erő | 2500 g |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | .45 Colt, rozsdamentes, 5.5 colos cső, tükörfényes felület.Kaliber45ColtCső hossza5.5"Cső meneteNincsCső felületkezeléseHigh-Gloss StainlessTárkapacitás6TípusRUGER revolverek Felület: Magasfényűre polírozott (High-Gloss) rozsdamentes acél. Markolat: Fekete ellenőrzött Hardwood panelek. Dizájn: Megfelel a Single Action Shooting Society (SASS) szabályainak. Biztonság: Szabadalmaztatott transzfer rúd technológia. Szerkezet: Megerősített, masszív szerkezet a .357 Mag vagy .45 Colt kaliberekhez. |
| Fegyver típus | RUGER revolverek |
| Garancia | 1 év garancia |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 45 Colt |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt |
| productId | VVL-HR13605104 |
| SKU | VVL-HR13605104 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
Ártörténet
M3 Vadászbolt • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 634 538 HUF
Max 634 538 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
634 538 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. márc. 19. 15:05
Első megfigyelés: 2026. márc. 19. 15:05