Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull egy Maroklőfegyverek, .454 Casull kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert DA/SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 4 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 821 176 Ft és 934 080 Ft között mozognak.
Ruger Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull .454 Casull - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • .454 Casull • RUGER revolverek
Aktuális ár
821 176 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Frissítve 2026. ápr. 23. 16:22
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Ruger Super Redhawk .454 Casull
Super Redhawk Standard Double-Action Revolver - 454 Casull
Legalacsonyabb ár
821 176
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
(Jelenlegi termék)
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
821 176
HUF
—
Super Redhawk Standard Double-Action Revolver - 454 Casull
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
821 176
HUF
Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Ruger |
| Kaliber | .454 Casull |
| Működési elv | DA/SA |
| Tár kapacitás | 6 |
| Csőhossz | 191 mm |
| Teljes hossz | 330 mm |
| Magasság | 152 mm |
| Szélesség | 48 mm |
| Súly | 1474 g |
| Váz anyaga | Steel |
| Irányzék | Adjustable |
| Elsütési erő | 4000 g |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | 454Casull kaliberű "medvevédelmi" rövid revolver.Kaliber454CasullCső hossza2.5"Cső meneteNincsCső felületkezeléseSatin StainlessTárkapacitás6TípusRUGER revolverek Rövid 2.5" cső; .44 Mag/.454 Casull/.480 Ruger; Hogue® Tamer markolat belső gél-betéttel; rozsdamentes acél; kompakt védekezési fegyver medve ellen; hármas dobzár. |
| Fegyver típus | RUGER revolverek |
| Garancia | 1 év garancia |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 454 Casull |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull |
| productId | VVL-HR13605301 |
| SKU | VVL-HR13605301 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
Ártörténet
M3 Vadászbolt • 1 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 821 176 HUF
Max 821 176 HUF
Még nincs árváltozás
Aktuális ár
821 176 HUF
Az előzmények csak árváltozásokat rögzítenek
utolsó megfigyelés 2026. márc. 19. 15:20
Első megfigyelés: 2026. márc. 19. 15:20