LCR Double-Action Revolver - 9mm Luger egy Maroklőfegyverek, 9mm kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert DA/SA működés és 9mm kaliberben jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 3 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 440 000 Ft és 531 552 Ft között mozognak.
Ruger LCR Double-Action Revolver - 9mm Luger - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • 9mm • RUGER revolverek
Aktuális ár
494 028 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Frissítve 2026. ápr. 23. 16:20
Gyártó
Használat
Árösszehasonlítás
Modell család: Ruger LCR 9mm
Ruger LCR9 9mm Revolver 6 Löv. 1,87"Cső . Rejtett Kakasos
Legalacsonyabb ár
440 000
HUF
Ajánlat megnyitása Különbség
(Jelenlegi termék)
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
494 028
HUF
—
RUGER LCR 9mm Luger - Double-Action Revolver
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
531 552
HUF
Műszaki adatok
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Ruger |
| Kaliber | 9mm |
| Működési elv | DA/SA |
| Irányzék | Optic ready |
Attribútumok
| Kulcs | Érték |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | 9mm Luger kaliber, külső kakas, kompakt forma.Kaliber9mmCső hossza1.87"Cső meneteNincsCső felületkezeléseMatte BlackTárkapacitás6TípusRUGER revolverek Monocoque váz repülőgép-ipari alumíniumból; szabadalmaztatott súrlódáscsökkentő bütykös elsütő (stacking-mentes); Hogue® Tamer™ markolat; polimer tűzvezérlő ház; erősen könnyített rozsdamentes acél dob PVD bevonattal. |
| Fegyver típus | RUGER revolverek |
| Garancia | 1 év garancia |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | LCR Double-Action Revolver - 9mm Luger |
| productId | VVL-HR13605456 |
| SKU | VVL-HR13605456 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
Ártörténet
M3 Vadászbolt • 2 Előzmények (legfrissebb elöl)
Min 494 027 HUF
Max 494 028 HUF
Aktuális ár
494 028 HUF
↑ + 1 (+0.0%)
utolsó megfigyelés 2026. ápr. 20. 16:20
Első megfigyelés: 2026. márc. 19. 15:05