Anderson AM-15 223Rem 16" Optic Ready egy Maroklőfegyverek, 223 Win. kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon.
Jelenlegi ára 539 990 Ft a(z) M3 Vadászbolt kínálatában.
Anderson Manufacturing Anderson AM-15 223Rem 16" Optic Ready 223 Win. - Árösszehasonlítás és Vélemények
Anderson Manufacturing • 223 Win. • Szekrénytáras
Current price
539 990 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Updated Apr 23, 2026, 4:20 PM
Manufacturer
Anderson Manufacturing
Usage
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | m3vadaszbolt |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | Anderson Manufacturing AM-15 Optic ReadyAz AM-15 Optic Ready egy hagyományos M4-es kimagasló minőséggel. Az USÁ-ban készült minden alkatrésze az Anderson manufacturing gyárában. Az Optic Ready már csak arra vár, hogy felszereljen rá egy optikát és már használhatja is!Kaliber .223 Wylde (.223 Rem és 5.56 NATO kompatibilis)Tárkapacitás: 30Csőhossz: 40,6 cmTeljes hossz: 82,5 - 91,7 cmMenetes csővég lángrejtővel (1/2 - 28)Huzagemelkedés: 1:8Súly: 4,08 AZ ENGEDÉLYKÖTELES FEGYVEREK, LŐSZEREK CSAK SZEMÉLYESEN VÁSÁROLHATÓAK MEG. AZ ÁTVÉTELÉHEZ SZÜKSÉG VAN A VÁSÁRLÓ ÉRVÉNYES FEGYVERTARTÁSI ENGEDÉLYERE, SZEMÉLYI IGAZOLVÁNYÁRA, LAKCÍMKÁRTYÁJÁRA! |
| Fegyver fajta | Golyós lőfegyver |
| Fegyver súly | 4,08 kg |
| Fegyver típus | Félautomata |
| Garancia | 3 év garancia |
| Gyártó | Anderson Manufacturing |
| Kaliber | 223 Win. |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | Anderson AM-15 223Rem 16" Optic Ready |
| productId | MAG-ANK850-A000 |
| SKU | MAG-ANK850-A000 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
| Teljes hossz | 825 mm |
Price history
M3 Vadászbolt • 1 History (latest first)
Min 539 990 HUF
Max 539 990 HUF
No price changes yet
Current price
539 990 HUF
History records only price changes
last observed Feb 11, 2026, 10:25 PM
First observed: Feb 11, 2026, 10:25 PM