Glock 17 Gen 4 egy Maroklőfegyver, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert Polymer váz és 17 lőszeres tár jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 9 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 200 000 Ft és 387 000 Ft között mozognak.
Glock Glock 17 Gen 4 - Árösszehasonlítás és Vélemények
Glock
Current price
200 000 HUF
Unknown • Updated Apr 23, 2026, 4:55 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: Glock 17 Gen4 9mm
VA
Glock 17 Gen 4
Lowest price
249 000
HUF
VIEW DEAL Difference
VA
(Current listing)
Unknown
200 000
HUF
— Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | Glock |
| Caliber | 9mm |
| Magazine Capacity | 17 |
| Barrel Length | 114 mm |
| Overall Length | 186 mm |
| Height | 138 mm |
| Width | 30 mm |
| Weight | 625 g |
| Frame Material | Polymer |
| Sight Type | Optic ready |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Évjárat | 2017 |
| Leírás | Eladó Glock 17 Gen 4-es maroklőfegyver, 9x19mm kaliberben. Szinte új állapot. Csak érvényes tartásival!!!! Ár: 200.000-Ft +36-30-508-80-13 |
| Műszaki vizsga | 2026-06-07 |
V
Price history
Vadászaprò • 2 History (latest first)
Min 200 000 HUF
Max 230 000 HUF
Current price
200 000 HUF
↓ -30 000 (-13.0%)
last observed Apr 8, 2026, 8:36 PM
First observed: Mar 28, 2026, 9:18 PM