Walther Gsp . 32 S&w egy Maroklőfegyver, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon.
Az árösszehasonlításban 12 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 166 000 Ft és 1 379 990 Ft között mozognak.
Walther Walther Gsp . 32 S&w - Árösszehasonlítás és Vélemények
Walther
Current price
210 000 HUF
Unknown • Updated Apr 23, 2026, 4:55 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: Walther GSP .22LR
Walther GSP váltószett .32 SWL – sportpisztoly kiegészítő
Lowest price
166 000
HUF
VIEW DEAL Difference
VA
(Current listing)
Unknown
210 000
HUF
— Aranysörét
Walther GSP500 .22lr Sportpisztoly Revolver, maroklőfegyver
In stock
1 080 000
HUF
Walther GSP500 .22lr Sportpisztoly
Rendelje meg, értesítjük mikor kapja meg!
1 129 990
HUF
Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | Walther |
| Caliber | .22 LR |
| Magazine Capacity | 6 |
| Barrel Length | 123 mm |
| Overall Length | 300 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 50 mm |
| Weight | 1000 g |
| Sight Type | Optic ready |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Évjárat | 1 |
| Leírás | Kitűnő szórás képpel rendelkező Walther GSP .32-es váltócsövemet eladásra kínálom 2db tár kiséretében. 210E Ft +36302290186 |
| Műszaki vizsga | 2026-03-11 |
V
Price history
Vadászaprò • 1 History (latest first)
Min 210 000 HUF
Max 210 000 HUF
No price changes yet
Current price
210 000 HUF
History records only price changes
last observed Apr 8, 2026, 8:36 PM
First observed: Apr 8, 2026, 8:36 PM