Cz P09 egy Maroklőfegyver, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert Polymer váz és 15 lőszeres tár jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 7 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 230 000 Ft és 350 000 Ft között mozognak.
CZ Cz P09 - Árösszehasonlítás és Vélemények
CZ • Szekrénytáras
Current price
230 000 HUF
Unknown • Updated Apr 1, 2026, 4:55 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: CZ P-09 9mm
CZ P-09 öntöltő pisztoly
Lowest price
282 000
HUF
VIEW DEAL Difference
VA
(Current listing)
Unknown
230 000
HUF
— Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | CZ |
| Caliber | 9mm |
| Magazine Capacity | 15 |
| Barrel Length | 95 mm |
| Overall Length | 95 mm |
| Weight | 1 g |
| Frame Material | Polymer |
| Sight Type | Optic ready |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Évjárat | 2021 |
| Leírás | Üdvözletem eladó egy cz p09 pisztoly.Cserelve lett benne nehany rugo(M-carbo szett)hogy konnyebb es jobb legyen a sütése, természetesen a gyari rugok is megvannak. Cserélhető marokpanellal. Teljesen sérülésmentes, nagyon vigyáztam ra. 2370 lövés számal.Gyari dobozaban 2 tárral. Helyileg KOMLÓ. TEL:06309213040. |
| Műszaki vizsga | 2031-08-17 |
V
Price history
Vadászaprò • 1 History (latest first)
Min 230 000 HUF
Max 230 000 HUF
No price changes yet
Current price
230 000 HUF
History records only price changes
last observed Apr 1, 2026, 4:55 PM
First observed: Apr 1, 2026, 4:55 PM