Cz 75 B Szán egy Maroklőfegyver, 9mm kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert DA/SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 2 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 90 000 Ft és 242 000 Ft között mozognak.
CZ Cz 75 B Szán 9mm - Árösszehasonlítás és Vélemények
CZ • 9mm
Current price
90 000 HUF
Unknown • Updated Apr 1, 2026, 4:55 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: CZ 75 B 9mm
Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | CZ |
| Caliber | 9mm |
| Action Type | DA/SA |
| Magazine Capacity | 16 |
| Barrel Length | 114 mm |
| Overall Length | 206 mm |
| Height | 138 mm |
| Width | 35 mm |
| Weight | 1000 g |
| Frame Material | Steel |
| Sight Type | Fixed |
| Trigger Pull | 2000 g |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Leírás | CZ 75 B Szán 9mm Luger Tel.: 06 20 959 6253 |
V
Price history
Vadászaprò • 1 History (latest first)
Min 90 000 HUF
Max 90 000 HUF
No price changes yet
Current price
90 000 HUF
History records only price changes
last observed Apr 1, 2026, 4:55 PM
First observed: Apr 1, 2026, 4:55 PM