Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt egy Maroklőfegyverek, .45 Colt kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 6 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 634 538 Ft és 658 417 Ft között mozognak.
Ruger Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt .45 Colt - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • .45 Colt • RUGER revolverek
Current price
634 538 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Updated Apr 23, 2026, 4:21 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: Ruger Vaquero .45 Colt
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
Lowest price
634 538
HUF
VIEW DEAL Difference
(Current listing)
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
—
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero Blued Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
634 538
HUF
Ruger Vaquero SASS Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
658 417
HUF
Ruger Vaquero Bisley Single-Action Revolver - 45 Colt
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
658 417
HUF
Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | Ruger |
| Caliber | .45 Colt |
| Action Type | SA |
| Magazine Capacity | 6 |
| Barrel Length | 140 mm |
| Overall Length | 295 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 45 mm |
| Weight | 1134 g |
| Frame Material | Steel |
| Sight Type | Fixed |
| Trigger Pull | 2500 g |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | Barnított felület, 45Colt kaliber, 4.62 colos "Gunfighter" csőhossz.Kaliber45ColtCső hossza4.62"Cső meneteNincsCső felületkezeléseBlued (Barnított)Tárkapacitás6TípusRUGER revolverek Felület: Magasfényűre polírozott (High-Gloss) rozsdamentes acél. Markolat: Fekete ellenőrzött Hardwood panelek. Dizájn: Megfelel a Single Action Shooting Society (SASS) szabályainak. Biztonság: Szabadalmaztatott transzfer rúd technológia. Szerkezet: Megerősített, masszív szerkezet a .357 Mag vagy .45 Colt kaliberekhez. |
| Fegyver típus | RUGER revolverek |
| Garancia | 1 év garancia |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 45 Colt |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | Ruger Vaquero Stainless Single-Action Revolver - 45 Colt |
| productId | VVL-HR13605105 |
| SKU | VVL-HR13605105 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
Price history
M3 Vadászbolt • 1 History (latest first)
Min 634 538 HUF
Max 634 538 HUF
No price changes yet
Current price
634 538 HUF
History records only price changes
last observed Mar 19, 2026, 3:20 PM
First observed: Mar 19, 2026, 3:20 PM