Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull egy Maroklőfegyverek, .454 Casull kaliberben, amelyet elsősorban sportlövészet és vadászat célra használnak a magyar piacon. Ismert DA/SA működés és Steel váz jellemzőiről.
Az árösszehasonlításban 4 bolt kínálatát mutatjuk be, az árak 821 176 Ft és 934 080 Ft között mozognak.
Ruger Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull .454 Casull - Árösszehasonlítás és Vélemények
Ruger • .454 Casull • RUGER revolverek
Current price
821 176 HUF
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN! • Updated Apr 23, 2026, 4:22 PM
Manufacturer
Usage
Price Comparison
Model family: Ruger Super Redhawk .454 Casull
Super Redhawk Standard Double-Action Revolver - 454 Casull
Lowest price
821 176
HUF
VIEW DEAL Difference
(Current listing)
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
821 176
HUF
—
Super Redhawk Standard Double-Action Revolver - 454 Casull
BEÉRKEZÉS ALATT! ÉRDEKLŐDJÖN!
821 176
HUF
Technical Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Manufacturer | Ruger |
| Caliber | .454 Casull |
| Action Type | DA/SA |
| Magazine Capacity | 6 |
| Barrel Length | 191 mm |
| Overall Length | 330 mm |
| Height | 152 mm |
| Width | 48 mm |
| Weight | 1474 g |
| Frame Material | Steel |
| Sight Type | Adjustable |
| Trigger Pull | 4000 g |
Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| Állapot | Új termék |
| Brand | RUGER |
| Category | Maroklőfegyverek |
| Condition | NewCondition |
| Description | 454Casull kaliberű "medvevédelmi" rövid revolver.Kaliber454CasullCső hossza2.5"Cső meneteNincsCső felületkezeléseSatin StainlessTárkapacitás6TípusRUGER revolverek Rövid 2.5" cső; .44 Mag/.454 Casull/.480 Ruger; Hogue® Tamer markolat belső gél-betéttel; rozsdamentes acél; kompakt védekezési fegyver medve ellen; hármas dobzár. |
| Fegyver típus | RUGER revolverek |
| Garancia | 1 év garancia |
| Gyártó | RUGER |
| Kaliber | 454 Casull |
| priceValidUntil | 2027-04-23 |
| Product name | Super Redhawk Alaskan Double-Action Revolver - 454 Casull |
| productId | VVL-HR13605301 |
| SKU | VVL-HR13605301 |
| Szállítási Idő | max 5 nap |
Price history
M3 Vadászbolt • 1 History (latest first)
Min 821 176 HUF
Max 821 176 HUF
No price changes yet
Current price
821 176 HUF
History records only price changes
last observed Mar 19, 2026, 3:20 PM
First observed: Mar 19, 2026, 3:20 PM